header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Dames I

 
+
Joëlle Angel
+
Quirine Angel
+
Marith Bijkerk
+
Catherine Clot
+
Cindy Dekker
+
Bo van Essen
+
Iris van Gelderen
+
Marieke Grimberg
+
Rebecca van Hoepen
+
Lucca van der Hoorn
+
Sylvana van Kerkhof
+
Leah Kraan
+
Dhymara Lacroes
+
Mickey Plomp
+
Eva van der Schoot
+
Florien Sondern
+
Madelon Tjon
+
Joëlle Vrijburg
+
Yvette Willems

Ondersteuning

Bas Beuse Trainer/Coach
Daniël de Puysseleire Trainer/Coach
Marcel Does Manager

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alliance D1 Union D1
Almere D1 Oss D1
Amstelveen D1 Ring Pass Delft D1
Cartouche D1 Rood-Wit D1
QZ D1 Xenios D1
Schaerweijde D1 Schiedam D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Union D1 6 14 4 2 0
2 Almere D1 6 13 4 1 1
3 Schaerweijde D1 5 11 3 2 0
4 Xenios D1 6 10 3 1 2
5 Rood-Wit D1 6 9 3 0 3
6 Amstelveen D1 5 7 2 1 2
7 Alliance D1 6 7 1 4 1
8 Schiedam D1 6 6 1 3 2
9 QZ D1 6 5 1 2 3
10 Ring Pass Delft D1 6 5 1 2 3
11 Cartouche D1 6 5 1 2 3
12 Oss D1 6 2 0 2 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt Oss D1 n.n.b thuis
14 mrt HC Schiedam D1 n.n.b uit
21 mrt A.M.H.C. Rood-Wit D1 n.n.b thuis
28 mrt Schaerweijde D1 12:45 uit
3 apr V.M.H.C. CARTOUCHE D1 n.n.b uit
11 apr MHC Amstelveen D1 n.n.b thuis
18 apr MHC Alliance D1 n.n.b uit
25 apr HCQZ D1 n.n.b thuis
2 mei Xenios D1 n.n.b uit
9 mei Union D1 n.n.b thuis
16 mei Ring Pass Delft D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Schiedam D1 Schaerweijde D1 1-1
Oss D1 Almere D1 3-4
Ring Pass Delft D1 Amstelveen D1 1-2
Rood-Wit D1 Cartouche D1 1-0
Xenios D1 QZ D1 3-2
Union D1 Alliance D1 1-1
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Alliance D1 Ring Pass Delft D1 2-2
Amstelveen D1 Oss D1 2-1
Schaerweijde D1 Rood-Wit D1 3-1
Almere D1 Schiedam D1 3-1
QZ D1 Union D1 1-2
Cartouche D1 Xenios D1 4-3
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Union D1 Xenios D1 4-3
Schaerweijde D1 Cartouche D1 2-0
Rood-Wit D1 Almere D1 1-2
Ring Pass Delft D1 QZ D1 1-1
Oss D1 Alliance D1 2-2
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Almere D1 Schaerweijde D1 2-3
Xenios D1 Ring Pass Delft D1 3-1
Alliance D1 Schiedam D1 1-2
Cartouche D1 Union D1 1-1
QZ D1 Oss D1 3-1
Amstelveen D1 Rood-Wit D1 1-2
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Schiedam D1 QZ D1 2-2
Ring Pass Delft D1 Union D1 0-1
Oss D1 Xenios D1 2-2
Almere D1 Cartouche D1 1-1
DONDERDAG 8 OKTOBER 2020
Schiedam D1 Amstelveen D1 1-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Amstelveen D1 Almere D1 0-5
QZ D1 Rood-Wit D1 0-2
Xenios D1 Schiedam D1 2-1
Union D1 Oss D1 3-1
Alliance D1 Schaerweijde D1 2-2
Cartouche D1 Ring Pass Delft D1 0-2
DINSDAG 13 OKTOBER 2020
Rood-Wit D1 Alliance D1 0-2